Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:55:00
117173
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883, Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F WOJTYCH KRAKÓW i napis w otoku JAN III SOBIESKI..., Rw: Herb Janina pod koroną królewską i napis PAMIĄTKA OBCHODU OSWOBODZENIA WIEDNIA 12 GO WRZEŚNIA 1883
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 35 mm

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1601

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  75 zł
6)  65 zł