Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:59:10
117165
Opis: Polska - XIX wiek, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego, sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej panoramy Krakowa, w odcinku napis; SZCZĘŚĆ BOŻE!, Rw: W wieńcu z liści, zbóż i kwiatów napis poziomy: UMIEJĘTNEJ I WYTRWAŁEJ PRACY ..., na obrzeżu napis: FRANCISZKOWI ELIASIEWICZOWI MDCCCLVI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 62 mm, drobne ryski w tle
Literatura: H-Cz. 8012

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1472

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  470 zł