Polska, medal z uchem Pamiątka z Wystawy w Częstochowie, 1909

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:02:30
117185
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal z uchem Pamiątka z Wystawy w Częstochowie, 1909, sygnowany WIŚNIEWSKI i SKA, Aw: Kłos zboża z kokardą i napis poziomy PAMIĄTKA z WYSTAWY PRZEMYSŁU i ROLNICTWA CZĘSTOCHOWA SIERPIEŃ WRZESIEŃ 1909, Rw: Dwie gałązki oliwne i chłop koszący zboże na tle panoramy miasta i widoku klasztoru na Jasnej Górzę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25 mm, na uszku rosyjska cecha srebra 84 i imiennik wytwórcy
Literatura: Strzałkowski 109 (R)

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 371

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  140 zł
4)  100 zł