Polska, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:54:35
117201
Opis: Polska - XIX wiek, 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej zestaw 2 medali, 1882, 1. medal z uszkiem sygnowany A.MACNUS, Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły i data 18-82, Rw: Poziomy napis PAMIĄTKA...., mosiądz 24 mm, 2. medal z uszkiem sygnowany AM, Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, napis wokoło, Rw: Poziomy napis TRZYSTA LAT..., mosiądz 34 mm
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 751

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł
4)  75 zł