Polska, medal pamiątkowy Towarzystwa Przemysłowców w Gostyniu 1886 r, 1886

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:55:25
117017
Opis: Polska - XIX wiek, medal pamiątkowy Towarzystwa Przemysłowców w Gostyniu 1886 r, 1886, niesygnowany, Aw; Herb trójpolowy pod koroną i na- pis w otoku PAMIĄTKA DZIESIĘCIOLETNIEGO JUBILEUSZU 1876-1886, Rw: Herb miasta i napis TOWARZYSTWO PRZEMYSŁOWCÓW W GOSTYNIU
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 35 mm, uszko do zawieszania

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 768

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł