Polska, Muzeum Narodowe w Krakowie, 1909

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:02:55
117198
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, Muzeum Narodowe w Krakowie, 1909, medal niesygnowany autorstwa Jana Bukowskiego i Ignacego Łopieńskiego, Aw: Dłonie trzymające koronę i napis MUZEUM NARODOWE W KRAKOWIE, Rw: Napis przedzielony gałązką oliwną XXX LAT ROZWOJU 1879-1909 PAMIĄTKA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 25 mm
Literatura: Strzałkowski 113 (RR)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 273

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  90 zł