Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA  August II 1697-1733
dwudukat 1700, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUG REX POL - DUX SAX I C M A & W, R.. dwudukat 1700, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUG REX POL - DUX SAX I C M A & W, R..
356 August II 1697-1733
dwudukat 1700, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis D G FRID AUG REX POL - DUX SAX I C M A & W, Rw: Tarcze herbowe Polski i Saksonii, niżel litery IL - H, napis w ot..
7 500 zł
6 000 zł
dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu, Rw: Tarcza herbowa, złoto 3.39 g, Merseb. 1436, Fr. 2806, mi.. dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu, Rw: Tarcza herbowa, złoto 3.39 g, Merseb. 1436, Fr. 2806, mi..
357 August II 1697-1733
dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu, Rw: Tarcza herbowa, złoto 3.39 g, Merseb. 1436, Fr. 2806, minimalnie gięty, patyna
7 000 zł
7 100 zł
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 28.. dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 28..
358 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 2822, złoto 3.47 g, ładne lustro mennicze
6 000 zł
7 200 zł
klipa strzelecka talara 1699, Drezno, Schnee 993, Dav. 7657, 25.66 g, minimalny ślad po zawieszce,.. klipa strzelecka talara 1699, Drezno, Schnee 993, Dav. 7657, 25.66 g, minimalny ślad po zawieszce,..
359 August II 1697-1733
klipa strzelecka talara 1699, Drezno, Schnee 993, Dav. 7657, 25.66 g, minimalny ślad po zawieszce, patyna
5 000 zł
5 300 zł
1/3 talara (1/2 guldena) 1727, Drezno, Aw: Cyprys, Rw: Napis, Merseb. 1660, Kohl. 454, moneta wybi.. 1/3 talara (1/2 guldena) 1727, Drezno, Aw: Cyprys, Rw: Napis, Merseb. 1660, Kohl. 454, moneta wybi..
360 August II 1697-1733
1/3 talara (1/2 guldena) 1727, Drezno, Aw: Cyprys, Rw: Napis, Merseb. 1660, Kohl. 454, moneta wybita z okazji śmierci królowej Krystyny Eberhardyny, patyna
1 500 zł
1 200 zł