Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  MEDALE
medal owalny bez daty poświęcony Piotrowi Myszkowskiemu podskarbiemu (zmarł w 1591 r), Aw: Popiers.. medal owalny bez daty poświęcony Piotrowi Myszkowskiemu podskarbiemu (zmarł w 1591 r), Aw: Popiers..
902 POLSKA
medal owalny bez daty poświęcony Piotrowi Myszkowskiemu podskarbiemu (zmarł w 1591 r), Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku PET MYSZKOWSKI DE MIR DG EPIS CRAC DVX SEV..
7 500 zł
10 000 zł
medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmun.. medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmun..
903 POLSKA
medal sygnowany A K (A. Karsteen), bez daty, wybity z okazji utraty tronu szwedzkiego przez Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis SIGISMVND D G REX SVECIAE, Rw: O..
7 500 zł
8 800 zł
medalik koronacyjny Marii Kazimiery 1676 r., Aw: Popiersie królowej w lewo i napis MARIA CASIMIRA .. medalik koronacyjny Marii Kazimiery 1676 r., Aw: Popiersie królowej w lewo i napis MARIA CASIMIRA ..
904 POLSKA
medalik koronacyjny Marii Kazimiery 1676 r., Aw: Popiersie królowej w lewo i napis MARIA CASIMIRA CORON IN REGIN POL M D L 2 Feb 1676, Rw: Półnaga Diana w powozie cią..
500 zł
560 zł
medal z okazji utworzenia przez Polskę, Austrię, Rosję oraz Wenecję koalicji antytureckiej w 1684 .. medal z okazji utworzenia przez Polskę, Austrię, Rosję oraz Wenecję koalicji antytureckiej w 1684 ..
905 POLSKA
medal z okazji utworzenia przez Polskę, Austrię, Rosję oraz Wenecję koalicji antytureckiej w 1684 roku, Aw: Popiersie króla w zbroi antycznej w prawo i napis w pięciu..
5 000 zł
6 800 zł
medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z Marią Józefą, 1719, Aw: Napis w dziewięciu wiersz.. medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z Marią Józefą, 1719, Aw: Napis w dziewięciu wiersz..
906 POLSKA
medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z Marią Józefą, 1719, Aw: Napis w dziewięciu wierszach FELIX FRID AVGVSTI..., w odcinku napis VIENNAE 1719 D.20.Aug., R..
500 zł
640 zł
medal sygnowany Wermuth, wybity w 1750 r., z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie Augu.. medal sygnowany Wermuth, wybity w 1750 r., z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie Augu..
907 POLSKA
medal sygnowany Wermuth, wybity w 1750 r., z okazji święta Orderu Orła Białego, Aw: Popiersie Augusta III i napis w otoku, Rw: Na stole Insygnia Orderu i napis DE REG..
2 000 zł
2 500 zł
medal poświęcony wielkiemu marszałkowi koronnemu Stanisławowi Lubomirskiemu, autorstwa J.F.Holzhae.. medal poświęcony wielkiemu marszałkowi koronnemu Stanisławowi Lubomirskiemu, autorstwa J.F.Holzhae..
908 POLSKA
medal poświęcony wielkiemu marszałkowi koronnemu Stanisławowi Lubomirskiemu, autorstwa J.F.Holzhaeussera, ok.1771 r., Aw: Półpostać z laską marszałkowską w lewo i nap..
5 000 zł
4 000 zł
medal z serii królewskiej Holzhaeussera - Jan Olbracht, Aw: Popiersie w prawo i napis w półkolu po.. medal z serii królewskiej Holzhaeussera - Jan Olbracht, Aw: Popiersie w prawo i napis w półkolu po..
909 POLSKA
medal z serii królewskiej Holzhaeussera - Jan Olbracht, Aw: Popiersie w prawo i napis w półkolu powyżej, Rw: Napis w dwunastu wierszach, XIX-wieczny odlew w żeliwie w..
150 zł
120 zł
Zerboni di Sposetti - prezes Rejencji Pruskiej w Wielkim Księstwie Poznańskim, meal autorstwa Iach.. Zerboni di Sposetti - prezes Rejencji Pruskiej w Wielkim Księstwie Poznańskim, meal autorstwa Iach..
910 POLSKA
Zerboni di Sposetti - prezes Rejencji Pruskiej w Wielkim Księstwie Poznańskim, meal autorstwa Iachtmanna, 1825 r., Aw: Popiersie w lewo, poniżej sygn. IACHTMANN.F., R..
200 zł
300 zł
medal patriotyczny autorstwa Barre’a 1832 r., Aw: Nagi muskularny mężczyzna zrywa okowy i napis NU.. medal patriotyczny autorstwa Barre’a 1832 r., Aw: Nagi muskularny mężczyzna zrywa okowy i napis NU..
911 POLSKA
medal patriotyczny autorstwa Barre’a 1832 r., Aw: Nagi muskularny mężczyzna zrywa okowy i napis NUC OLIM ..., Rw: Orzeł polski siedzący na sztandarach z herbami ziem ..
500 zł
800 zł
medal autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu .. medal autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu ..
912 POLSKA
medal autorstwa Barre’a wybity w 1847 r. na zlecenie Polskiego Towarzystwa Historycznego w Paryżu dla uczczenia jego założyciela księcia Adama Czartoryskiego, Aw: Gło..
500 zł
600 zł
medal autostwa Minheymera wybity w 1857 r. z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznej w War.. medal autostwa Minheymera wybity w 1857 r. z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznej w War..
913 POLSKA
medal autostwa Minheymera wybity w 1857 r. z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznej w Warszawie, Aw: Popiersie Aleksandra II w lewo i J.MINHEYMER, w otoku na..
1 500 zł
2 200 zł
Dudley Stuart - medal autorstwa A.Bovy’ego, wybity staraniem Komitetu Emigracyjnego dla uczczenia .. Dudley Stuart - medal autorstwa A.Bovy’ego, wybity staraniem Komitetu Emigracyjnego dla uczczenia ..
914 POLSKA
Dudley Stuart - medal autorstwa A.Bovy’ego, wybity staraniem Komitetu Emigracyjnego dla uczczenia pamięci sir Dudleya C. Stuarta wiernego przyjaciela Polski 1859 r., ..
1 000 zł
3 500 zł
medal wybity dla upamiętnienia Rusinów pomordowanych przez carat w 1874 r., Aw: Tarcza herbowa pol.. medal wybity dla upamiętnienia Rusinów pomordowanych przez carat w 1874 r., Aw: Tarcza herbowa pol..
915 POLSKA
medal wybity dla upamiętnienia Rusinów pomordowanych przez carat w 1874 r., Aw: Tarcza herbowa polskolitewsko- wołyńska na tle krzyża z koroną cierniową i napis w oto..
1 000 zł
2 100 zł
916 POLSKA
800 zł
1 300 zł
50. Rocznica Powstania Listopadowego 1880 r., medal autorstwa W.A.Malinowskiego, Aw: Stojąca posta.. 50. Rocznica Powstania Listopadowego 1880 r., medal autorstwa W.A.Malinowskiego, Aw: Stojąca posta..
917 POLSKA
50. Rocznica Powstania Listopadowego 1880 r., medal autorstwa W.A.Malinowskiego, Aw: Stojąca postać na wprost w kolczudze i koronie ze sztandarem, u góry napis USQUE ..
350 zł
420 zł
medal z Wystawy Powszechnej w Paryżu, 1889 r., Aw: Alegorie Sztuki i Przemysłu, w polu data, powyż.. medal z Wystawy Powszechnej w Paryżu, 1889 r., Aw: Alegorie Sztuki i Przemysłu, w polu data, powyż..
918 POLSKA
medal z Wystawy Powszechnej w Paryżu, 1889 r., Aw: Alegorie Sztuki i Przemysłu, w polu data, powyżej EXPOSITION UNIVERSELLE, poniżej sygn.Lovis Bottee, Rw: Na tle dęb..
300 zł
240 zł
medal na 100-lecie bitwy pod Racławicami, 1894, Aw: Przysięga na Rynku Krakowskim, wokół 1794 24.M.. medal na 100-lecie bitwy pod Racławicami, 1894, Aw: Przysięga na Rynku Krakowskim, wokół 1794 24.M..
919 POLSKA
medal na 100-lecie bitwy pod Racławicami, 1894, Aw: Przysięga na Rynku Krakowskim, wokół 1794 24.MARCA 1894, Rw: Kościuszko konno na czele kosynierów, w odcinku RACłA..
100 zł
540 zł
medal - Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1896 r., Aw: Widok terenów wystawowych i napis u góry, u .. medal - Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1896 r., Aw: Widok terenów wystawowych i napis u góry, u ..
920 POLSKA
medal - Wystawa Higieniczna w Warszawie, 1896 r., Aw: Widok terenów wystawowych i napis u góry, u dołu napis PAMIĄTKA WYSTAWY HIGIENICZNEJ WARSZAWA 1896, Rw: Herb War..
200 zł
190 zł
medalik - Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916r., Aw: Orzeł obok legionista ze sztandarem, Rw: N.. medalik - Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916r., Aw: Orzeł obok legionista ze sztandarem, Rw: N..
921 POLSKA
medalik - Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916r., Aw: Orzeł obok legionista ze sztandarem, Rw: Na medalionach popiersia: T.Kościuszki, J.H.Dąbrowskiego i J.Poniatow..
150 zł
320 zł