Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb .. dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb ..
313 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1637, Toruń, Aw: Popiersie w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVE M D L R P, Rw: Herb Torunia i litery I - I, napis MONETA AVR CIVIT THORVNENSIS 1637, Kal..
12 000 zł
16 000 zł
talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna
314 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1635, Bydgoszcz, Dav. 4326, T. 8, 28.35 g, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
4 500 zł
6 400 zł
talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna
315 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1638, Toruń, Dav. 4374, T. 6, 28.42 g, patyna
5 000 zł
8 000 zł
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjone.. talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjone..
316 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, Dav. 4356, T. 10, 28.62 g, uszkodzone tło na awersie, wytarta punca kolekcjonerska - herb Pilawa, nieznaczny ślad po zawieszce, patyna
5 000 zł
7 200 zł