Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA
1160 M. Brensztejn - Pieniądze papierowe Księstwa Warszawskiego, 11 str., ilustracje, Kraków 1913, oprawa broszurowa
100 zł
95 zł
1161 Z. Chodyła - Pożyczka Narodowa w Powstaniu Styczniowym, 58 str., 26 ilustracji, Poznań 1972, oprawa kartonowa
100 zł
160 zł
1162 M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, Tom I, Monety X i XI w., 233 str., 41 tablic w oddzielnym zeszycie, Kraków 1939, twarda oprawa w płótno
300 zł
520 zł
1163 M. Gumowski - Herby i pieczęcie miejscowości woj. Śląskiego, 343 str., rysunki i ilustracje w tekście, ekslibrisy M. Gumowskiego oraz L. Kokocińskiego, Katowice 1939,..
250 zł
320 zł
1164 M. Gumowski - Inflacja za Mieszka III Brakteaty z Anusina, reprint z Wiadomości Numizmatyczno- Archeologicznych, 50 str., ilustracje w tekście, ekslibris L. Kokocińsk..
150 zł
120 zł
1165 M. Gumowski - Medale Stefana Batorego, 64 str., 9 tablic, Kraków 1913, ekslibris M. Gumowskiego, twarda oprawa kartonowa
500 zł
1 250 zł
1166 M. Gumowski - Mennica Wileńska w XVI i XVII wieku, 200 str., 18 tablic, Warszawa 1921, twarda oprawa płócienna z wytłoczeniami
400 zł
540 zł
1167 M. Gumowski - Numizmatyka Litewska Wieków Średnich, 80 str., 3 tablice, Kraków 1920, twarda oprawa w płótno
125 zł
1168 T. Jabłoński i M. Kupa - Polski pieniądz papierowy 1794-1948, 30 str., dedykacja T. Jabłońskiego, ekslibris L. Kokocińskiego, Warszawa 1963, twarda oprawa w płótno
100 zł
1169 Katalog aukcyjny zbioru Kubickiego, aukcja z 30 marca 1908 roku - Frankfurt a. M., 92 str., 10 tablic, lista wynikowa, twarda oprawa w płótno i marmurek
500 zł
560 zł
1170 J. Litwiński - Album pieniędzy papierowych z roku 1794, wydanie drugie, 16 str., 8 tablic, Kraków 1908, twarda oprawa w płótno
100 zł
80 zł
1171 prof A. Semrau- Städtlisches Museum zu Thorn, 112 str., 3 tablice, Berlin 1907, twarda oprawa w płótno i marmurek
150 zł
120 zł
1172 Stanisław hr. Walewski - Trojaki Koronne Zygmunta III, bardzo ładnie podany rękopis, ekslibris L. Kokocińskiego, całość umieszczona w twardej teczce oprawionej w płót..
1 000 zł