Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  MONETY ZAGRANICZNE
talar 1713, Hall, Herinek 332, Dav. 1050 talar 1713, Hall, Herinek 332, Dav. 1050
1013 AUSTRIA / Karol VI 1711-1740
talar 1713, Hall, Herinek 332, Dav. 1050
600 zł
620 zł
20 krajcarów 1764, Wiedeń, Herinek 841, bardzo ładny egzemplarz, patyna 20 krajcarów 1764, Wiedeń, Herinek 841, bardzo ładny egzemplarz, patyna
1014 AUSTRIA / Maria Teresa 1740-1780
20 krajcarów 1764, Wiedeń, Herinek 841, bardzo ładny egzemplarz, patyna
150 zł
170 zł
20 krajcarów 1765 / KB, Krzemnica, Herinek 971, piękne 20 krajcarów 1765 / KB, Krzemnica, Herinek 971, piękne
1015 AUSTRIA / Maria Teresa 1740-1780
20 krajcarów 1765 / KB, Krzemnica, Herinek 971, piękne
150 zł
160 zł
20 krajcarów 1765 / BG, Krzemnica, Herinek 334, piękne, patyna 20 krajcarów 1765 / BG, Krzemnica, Herinek 334, piękne, patyna
1016 AUSTRIA / Franciszek I 1745-1765
20 krajcarów 1765 / BG, Krzemnica, Herinek 334, piękne, patyna
200 zł
170 zł
20 krajcarów 1785 / A, Wiedeń, Herinek 219, bardzo ładny stan zachowania 20 krajcarów 1785 / A, Wiedeń, Herinek 219, bardzo ładny stan zachowania
1017 AUSTRIA / Józef II 1780-1790
20 krajcarów 1785 / A, Wiedeń, Herinek 219, bardzo ładny stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
125 zł
20 krajcarów 1787 / B, Krzemnica, Herinek 233, piękne, patyna 20 krajcarów 1787 / B, Krzemnica, Herinek 233, piękne, patyna
1018 AUSTRIA / Józef II 1780-1790
20 krajcarów 1787 / B, Krzemnica, Herinek 233, piękne, patyna
125 zł
150 zł
20 krajcarów 1791 / B, Krzemnica, Herinek 64, bardzo ładne 20 krajcarów 1791 / B, Krzemnica, Herinek 64, bardzo ładne
1019 AUSTRIA / Leopold II 1790-1792
20 krajcarów 1791 / B, Krzemnica, Herinek 64, bardzo ładne
150 zł
120 zł
20 krajcarów 1803 / A, Wiedeń, Herinek 630, piękne 20 krajcarów 1803 / A, Wiedeń, Herinek 630, piękne
1020 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1803 / A, Wiedeń, Herinek 630, piękne
150 zł
140 zł
20 krajcarów 1804 / A, Wiedeń, Herinek 631, miejscowy nalot, piękny egzemplarz 20 krajcarów 1804 / A, Wiedeń, Herinek 631, miejscowy nalot, piękny egzemplarz
1021 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1804 / A, Wiedeń, Herinek 631, miejscowy nalot, piękny egzemplarz
150 zł
140 zł
20 krajcarów 1804 / B, Krzemnica, Herinek 640, bardzo ładne 20 krajcarów 1804 / B, Krzemnica, Herinek 640, bardzo ładne
1022 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1804 / B, Krzemnica, Herinek 640, bardzo ładne
125 zł
20 krajcarów 1804 / G, Nagy Banya, Herinek 670, bardzo ładne 20 krajcarów 1804 / G, Nagy Banya, Herinek 670, bardzo ładne
1023 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1804 / G, Nagy Banya, Herinek 670, bardzo ładne
125 zł
20 krajcarów 1805 / E, Karlsburg, Herinek 687, piękny stan zachowania 20 krajcarów 1805 / E, Karlsburg, Herinek 687, piękny stan zachowania
1024 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1805 / E, Karlsburg, Herinek 687, piękny stan zachowania
150 zł
130 zł
20 krajcarów 1805 / G, Nagy Banya, Herinek 690, piękne 20 krajcarów 1805 / G, Nagy Banya, Herinek 690, piękne
1025 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1805 / G, Nagy Banya, Herinek 690, piękne
150 zł
140 zł
20 krajcarów 1806 / B, Krzemnica, Herinek 683, piękne 20 krajcarów 1806 / B, Krzemnica, Herinek 683, piękne
1026 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1806 / B, Krzemnica, Herinek 683, piękne
150 zł
140 zł
20 krajcarów 1806 / C, Praga, Herinek 683, piękne 20 krajcarów 1806 / C, Praga, Herinek 683, piękne
1027 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1806 / C, Praga, Herinek 683, piękne
150 zł
140 zł
20 krajcarów 1809 / C, Praga, Herinek 705, miejscowy nalot, piękny stan zachowania 20 krajcarów 1809 / C, Praga, Herinek 705, miejscowy nalot, piękny stan zachowania
1028 AUSTRIA / Franciszek II 1792-1806 (Franciszek I 1806-1835)
20 krajcarów 1809 / C, Praga, Herinek 705, miejscowy nalot, piękny stan zachowania
150 zł
140 zł
talar 1632, Jicin, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Dav. 3455, Noh.. talar 1632, Jicin, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Dav. 3455, Noh..
1029 AUSTRIA / Albert von Wallenstein 1626-1633
talar 1632, Jicin, Aw: Popiersie i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Dav. 3455, Nohejlova-Pratova 39, srebro 28.83 g, patyna, rzadki
30 000 zł
31 000 zł
20 krajcarów 1790, Probszt 2488 20 krajcarów 1790, Probszt 2488
1030 Salzburg - arcybiskupstwo / arcybiskup Hieronim von Colloredo 1772-1803
20 krajcarów 1790, Probszt 2488
II/II+
EF/EF+
200 zł
20 krajcarów 1801, Probszt 2499, minimalne ślady czyszczenia, ale bardzo ładne 20 krajcarów 1801, Probszt 2499, minimalne ślady czyszczenia, ale bardzo ładne
1031 Salzburg - arcybiskupstwo / arcybiskup Hieronim von Colloredo 1772-1803
20 krajcarów 1801, Probszt 2499, minimalne ślady czyszczenia, ale bardzo ładne
250 zł
podwójny louis d’or 1693 / N, Montpelier, Gadoury 260, Fr. 432, złoto 13.53 g, bardzo ładny, rzadk.. podwójny louis d’or 1693 / N, Montpelier, Gadoury 260, Fr. 432, złoto 13.53 g, bardzo ładny, rzadk..
1032 FRANCJA / Ludwik XIV 1643-1715
podwójny louis d’or 1693 / N, Montpelier, Gadoury 260, Fr. 432, złoto 13.53 g, bardzo ładny, rzadki, patyna
10 000 zł
12 000 zł