Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jan Karol Chodkiewicz 1572-1573, szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628, nieco niecentrycznie .. Jan Karol Chodkiewicz 1572-1573, szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628, nieco niecentrycznie ..
613 INFLANTY
Jan Karol Chodkiewicz 1572-1573, szeląg 1572, Dahlen, Neumann 339, Fed. 628, nieco niecentrycznie wybity, nierówna patyna
150 zł
Krystyna 1632-1654, półtorak 1648, Ryga, Ählström 2a, piękny egzemplarz, patyna Krystyna 1632-1654, półtorak 1648, Ryga, Ählström 2a, piękny egzemplarz, patyna
614 INFLANTY
Krystyna 1632-1654, półtorak 1648, Ryga, Ählström 2a, piękny egzemplarz, patyna
100 zł
80 zł
Gothard Kettler 1562-1587, dwudenar 1579, Mitawa, Gerbaszewski 1.2, Neumann 300, rzadki Gothard Kettler 1562-1587, dwudenar 1579, Mitawa, Gerbaszewski 1.2, Neumann 300, rzadki
615 KSIĘSTWO KURLANDII
Gothard Kettler 1562-1587, dwudenar 1579, Mitawa, Gerbaszewski 1.2, Neumann 300, rzadki
250 zł
200 zł
Ernest Jan Biron 1762-1769, szóstak 1764, Mitawa, Gerbaczewski 6.8.1.3, Neumann 328, ładny i rzadki Ernest Jan Biron 1762-1769, szóstak 1764, Mitawa, Gerbaczewski 6.8.1.3, Neumann 328, ładny i rzadki
616 KSIĘSTWO KURLANDII
Ernest Jan Biron 1762-1769, szóstak 1764, Mitawa, Gerbaczewski 6.8.1.3, Neumann 328, ładny i rzadki
3 000 zł
4 400 zł
1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed. 585, rzadka moneta, patyna 1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed. 585, rzadka moneta, patyna
617 RYGA -miasto
1/2 marki 1565, Ryga, Neumann 420, Fed. 585, rzadka moneta, patyna
1 250 zł
2 600 zł
Karol XI 1660-1697, szeląg 1665, Ryga, Ählström 104, idealny stan zachowania, patyna Karol XI 1660-1697, szeląg 1665, Ryga, Ählström 104, idealny stan zachowania, patyna
618 RYGA -miasto
Karol XI 1660-1697, szeląg 1665, Ryga, Ählström 104, idealny stan zachowania, patyna
100 zł
620 zł
Herman von Brüggenei 1535-1549, szeląg 1538, Rewal, Neumann 242, Fed. 137, bardzo ładnie zachowany Herman von Brüggenei 1535-1549, szeląg 1538, Rewal, Neumann 242, Fed. 137, bardzo ładnie zachowany
619 ZAKON KAWALERÓW MIECZOWYCH
Herman von Brüggenei 1535-1549, szeląg 1538, Rewal, Neumann 242, Fed. 137, bardzo ładnie zachowany
200 zł
500 zł
Herman von Brüggenei 1535-1549, szeląg 1540, Ryga, data skrócona, Neumann 246 F, Fed. 495, ładny Herman von Brüggenei 1535-1549, szeląg 1540, Ryga, data skrócona, Neumann 246 F, Fed. 495, ładny
620 ZAKON KAWALERÓW MIECZOWYCH
Herman von Brüggenei 1535-1549, szeląg 1540, Ryga, data skrócona, Neumann 246 F, Fed. 495, ładny
150 zł
120 zł
Henryk von Galen, 1551-1557, szeląg 1554, Rewal, Neumann 254, Fed.157, nieco rzadszy, ładny Henryk von Galen, 1551-1557, szeląg 1554, Rewal, Neumann 254, Fed.157, nieco rzadszy, ładny
621 ZAKON KAWALERÓW MIECZOWYCH
Henryk von Galen, 1551-1557, szeląg 1554, Rewal, Neumann 254, Fed.157, nieco rzadszy, ładny
150 zł
220 zł
Karol XI 1660-1697, dwudukat 1697, Szczecin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Insygnia koronne i snopek .. Karol XI 1660-1697, dwudukat 1697, Szczecin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Insygnia koronne i snopek ..
622 POMORZE
Karol XI 1660-1697, dwudukat 1697, Szczecin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Insygnia koronne i snopek na tle panoramy miasta, Ählström 60, Fr. 2117, złoto 6.95 g, ślad po..
III-
VF-
8 000 zł
8 200 zł
trojak 1535, Królewiec, Bahr. 1150, Neumann 42, bardzo ładnie zachowany trojak 1535, Królewiec, Bahr. 1150, Neumann 42, bardzo ładnie zachowany
623 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
trojak 1535, Królewiec, Bahr. 1150, Neumann 42, bardzo ładnie zachowany
500 zł
620 zł
trojak 1543, Królewiec, Bahr. 1184, Neumann 43, ciemna patyna trojak 1543, Królewiec, Bahr. 1184, Neumann 43, ciemna patyna
624 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
trojak 1543, Królewiec, Bahr. 1184, Neumann 43, ciemna patyna
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
350 zł
szeląg 1531, Królewiec, Bahr. 1135, Neumann 48 szeląg 1531, Królewiec, Bahr. 1135, Neumann 48
625 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
szeląg 1531, Królewiec, Bahr. 1135, Neumann 48
125 zł
260 zł
szeląg 1550, Królewiec, Bahr. 1208, Neumann 48 szeląg 1550, Królewiec, Bahr. 1208, Neumann 48
626 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
szeląg 1550, Królewiec, Bahr. 1208, Neumann 48
II-/III+
EF-/VF+
150 zł
240 zł
szeląg 1554, Królewiec, Bahr. 1213, Neumann 48, rzadszy rocznik szeląg 1554, Królewiec, Bahr. 1213, Neumann 48, rzadszy rocznik
627 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
szeląg 1554, Królewiec, Bahr. 1213, Neumann 48, rzadszy rocznik
200 zł
540 zł
szeląg 1557, Królewiec, Bahr. 1217, Neumann 48 szeląg 1557, Królewiec, Bahr. 1217, Neumann 48
628 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
szeląg 1557, Królewiec, Bahr. 1217, Neumann 48
150 zł
320 zł
szeląg 1558, Królewiec, Bahr. 1223, Neumann 48, ładnie zachowany szeląg 1558, Królewiec, Bahr. 1223, Neumann 48, ładnie zachowany
629 PRUSY KSIĄŻĘCE / Albrecht 1525-1568
szeląg 1558, Królewiec, Bahr. 1223, Neumann 48, ładnie zachowany
II+/II
EF+/EF
250 zł
200 zł
ort 1623, Królewiec, Bahr. 1437, Neumann 10.101, ładnie zachowany, patyna ort 1623, Królewiec, Bahr. 1437, Neumann 10.101, ładnie zachowany, patyna
630 PRUSY KSIĄŻĘCE / Jerzy Wilhelm 1618-1640
ort 1623, Królewiec, Bahr. 1437, Neumann 10.101, ładnie zachowany, patyna
400 zł
620 zł
2/3 talara (gulden) 1763, Drezno, Merseb. 1889, justowane 2/3 talara (gulden) 1763, Drezno, Merseb. 1889, justowane
631 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
2/3 talara (gulden) 1763, Drezno, Merseb. 1889, justowane
350 zł
1/12 talara 1763, Drezno, Merseb. 1894 1/12 talara 1763, Drezno, Merseb. 1894
632 SAKSONIA / Fryderyk Krystian 1763
1/12 talara 1763, Drezno, Merseb. 1894
150 zł