Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
545 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, bardzo ładne, patyna |
I- UNC- |
750 zł |
546 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Filadelfia, \odwrotka, Parchimowicz 109 c |
I- UNC- |
1 000 zł 1 600 zł
547 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
2 500 zł 2 800 zł
548 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
2 500 zł 2 800 zł
549 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
2 000 zł 1 600 zł
550 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
750 zł 600 zł
551 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
750 zł 1 050 zł
552 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109 e, rzadkie i pięknie zachowane, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 2 100 zł
553 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Parchimowicz 110 a, piękne |
I UNC |
200 zł 560 zł
554 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Parchimowicz 110 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
300 zł 300 zł
555 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity, idealny egzemplarz |
I UNC |
300 zł 840 zł
556 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity, idealny egzemplarz |
I UNC |
300 zł 720 zł
557 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, bardzo ładne |
I- UNC- |
150 zł 120 zł
558 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
750 zł 1 700 zł
559 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, °aglowiec, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
300 zł 360 zł
560 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, piękny egzemplarz |
I UNC |
750 zł 820 zł
561 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, piękny egzemplarz |
I UNC |
750 zł 1 800 zł
562 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 460 zł
563 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
750 zł 1 050 zł
564 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
750 zł 1 550 zł