Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  POLSKA
2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, bardzo ładne, patyna 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, bardzo ładne, patyna
545 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, bardzo ładne, patyna
750 zł
2 złote 1924, Filadelfia, \odwrotka, Parchimowicz 109 c 2 złote 1924, Filadelfia, \odwrotka, Parchimowicz 109 c
546 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Filadelfia, \odwrotka, Parchimowicz 109 c
1 000 zł
1 600 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna
547 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 500 zł
2 800 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania
548 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania
2 500 zł
2 800 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz
549 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz
2 000 zł
1 600 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne, patyna 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne, patyna
550 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne, patyna
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
600 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne
551 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
1 050 zł
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109 e, rzadkie i pięknie zachowane, pa.. 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109 e, rzadkie i pięknie zachowane, pa..
552 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki po dacie, Parchimowicz 109 e, rzadkie i pięknie zachowane, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
2 100 zł
2 złote 1932, Warszawa, Parchimowicz 110 a, piękne 2 złote 1932, Warszawa, Parchimowicz 110 a, piękne
553 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Parchimowicz 110 a, piękne
200 zł
560 zł
2 złote 1933, Warszawa, Parchimowicz 110 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna 2 złote 1933, Warszawa, Parchimowicz 110 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
554 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Parchimowicz 110 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
300 zł
300 zł
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity, idealny egzemplarz 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity, idealny egzemplarz
555 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity, idealny egzemplarz
300 zł
840 zł
556 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
300 zł
720 zł
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, bardzo ładne 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, bardzo ładne
557 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, bardzo ładne
150 zł
120 zł
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, wyśmienity egzemplarz, patyna 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
558 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
750 zł
1 700 zł
2 złote 1936, Warszawa, °aglowiec, wyśmienity egzemplarz, patyna 2 złote 1936, Warszawa, °aglowiec, wyśmienity egzemplarz, patyna
559 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, °aglowiec, wyśmienity egzemplarz, patyna
300 zł
360 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, piękny egzemplarz 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, piękny egzemplarz
560 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, piękny egzemplarz
750 zł
820 zł
561 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
750 zł
1 800 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne
562 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
460 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
563 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna
750 zł
1 050 zł
564 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
750 zł
1 550 zł