Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
407 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Fr.99(28), Plage 458, drobne rysy w tle
2 200 zł
2 300 zł
408 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
jednostronna odbitka w srebrze dukata (?) 1772, Warszawa; Stojąca postać króla w stroju koronacyjnym; napis wokół,srebro złocone 4.42 g., Plage 428
200 zł
230 zł
409 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1783, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Fr.lO4(33), Plage 443, ładny stan
2 000 zł
3 000 zł
410 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1789, Warszawa, j.w., Fr.lO4(33), Plage 449
1 800 zł
1 800 zł
411 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1791, Warszawa, j.w., Fr.lO4(33), Plage 451
1 800 zł
1 950 zł
412 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1794, Warszawa, j.w., Fr.lO4(33), Plage 456
1 200 zł
1 250 zł
413 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.l618, Plage 381, moneta rzadkaw tym stanie zachowania
1 000 zł
1 300 zł
414 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, j.w., odmienny rewers, Dav.l618, Plage 380
600 zł
1 000 zł
415 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.l619, Plage 385, T.15
1 000 zł
416 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1772, Warszawa, j.w., odmiana: litery AP pod tarczą herbową, Dav.l619, Plage 387, drobne rysy w tle
700 zł
660 zł
417 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, j.w., odmiana napisowa: LITH, Dav.l619, Plage 391
600 zł
660 zł
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1776, Warszawa, j.w., odmiana: wieniec z lewej strony wygięty na zewnątrz, Dav.1619, Plage 393
600 zł
620 zł
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1777, Warszawa, j.w., odmiana napisu: LITH, Dav.l619, Plage 395
700 zł
900 zł
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1780, Warszawa, j.w., Dav.l619, Plage 401, T.15
1 000 zł
1 150 zł
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 404
600 zł
800 zł
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1784, Warszawa, j.w., Dav.l620, Plage 405, drobne obicia na rancie
700 zł
850 zł
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav.l621, Plage 407
400 zł
480 zł
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, j.w., Dav.l621, Plage 407
350 zł
460 zł
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar historyczny 1793, Warszawa, Aw: Wielowierszowy napis poziomy i napis w otoku, Rw: Wielowierszowy napispoziomy i napis w otoku, Dav.l622, Plage 410
2 000 zł
1 900 zł
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 350
450 zł
600 zł