Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  POLSKA  August II 1697-1733
367 August II 1697-1733
dukat koronacyjny 1697, Drezno, Aw: Ręka z szablą i napis, Rw: Korona i napis, Fr.2830(2526), Merseb. 1400, lekkogięty
1 500 zł
368 August II 1697-1733
dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tarcze herbowe na tle sztandarów i napis, Fr.2806(2506),Merseb. 1436, ślad po uchu
1 800 zł
1 450 zł
369 August II 1697-1733
talar 1702, Lipsk, Aw: Krzyż z monogramem i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Dav. 1613, Merseb. 1433, ładna starapatyna
2 000 zł
3 200 zł
370 August II 1697-1733
talar 1727, Drezno, Aw: Napis, Rw: Cyprys i napis, Dav.2661, Merseb.1658, moneta wybita z okazji śmierci królowejKrystyny Eberhardyny
1 200 zł
371 August II 1697-1733
talar 1716, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.2653, Merseb.1507
600 zł
750 zł
372 August II 1697-1733
talar 1730, Drezno, j.w., Dav.2653, minimalny ślad po uchu, stara patyna
650 zł
650 zł
373 August II 1697-1733
gulden 1704, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Dav.819
300 zł
440 zł
374 August II 1697-1733
gulden 1714, Drezno, j.w., Dav.825
300 zł
420 zł
375 August II 1697-1733
gulden 1727, Drezno, Aw: Napis, Rw: Cyprys i napis, Dav.828, wybity z okazji śmierci królowe]
300 zł
320 zł
376 August II 1697-1733
1/3 talara 1725, Drezno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Merseb. 1605
250 zł
380 zł
377 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Merseb.1652
130 zł
150 zł