Aukcja nr 10
USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
900 | medal św. Heleny wraz z dokumentem nadania i aktami zawierającymi opis przebiegu służby porucznika 4 KompaniiLekkiej Artylerii Pieszej |
I UNC |
1 000 zł | |
901 | krzyż Orderu Odrodzenia Polski 1918 IV klasy (bez wstążki), tombak złocony i emaliowany 54 x 54 mm, drobnepęknięcia emalii |
I- UNC- |
230 zł 184 zł
902 | odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego, Aw: Krzyż równoramienny z białą emalią, w środku głowaPiłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, Rw:.. |
I UNC |
300 zł 360 zł
903 | medal autorstwa Franciszka Kalfasa (medalier warszawski) wybity w 1946 roku z okazji 200 rocznicy urodzinTadeusza Kościuszki, Aw: Głowa Tadeusza Kościuszki i napis, R.. |
I UNC |
180 zł 260 zł
904 | medal lany autorstwa Józefa Gosławskiego wykonany w 1949 roku dla upamiętnienia 100 rocznicy zgonu JuliuszaSłowackiego, Aw: Popiersie Słowackiego i napis, Rw: Cytat z.. |
50 zł |
905 | medal sygnowany JA (Józef Aumiller) wybity w 1959 roku w Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie Słowackiegoi napis, Rw: Wieniec laurowy i napis: ROK JULIUSZA SŁOWACKIEGO 1.. |
50 zł |
906 | medal pamiątkowy nie sygnowany wybity w 1970 roku staraniem oddziału PTN w Poznaniu z okazji 50-tej rocznicyistnienia, Aw: Herb Poznania i napis, Rw: Napisy, srebro 3.. |
I UNC |
50 zł | |
907 | bransoletka wykonana z trojaków, półtoraków oraz orłów Królestwa Polskiego, srebro 25.57 g. |
60 zł 85 zł