Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  ODZNACZENIA
900 medal św. Heleny wraz z dokumentem nadania i aktami zawierającymi opis przebiegu służby porucznika 4 KompaniiLekkiej Artylerii Pieszej I
1 000 zł
901 krzyż Orderu Odrodzenia Polski 1918 IV klasy (bez wstążki), tombak złocony i emaliowany 54 x 54 mm, drobnepęknięcia emalii I-
230 zł
184 zł
902 odznaka komendancka Przysposobienia Wojskowego, Aw: Krzyż równoramienny z białą emalią, w środku głowaPiłsudskiego, między ramionami krzyża stylizowane litery PW, Rw:.. I
300 zł
360 zł
903 medal autorstwa Franciszka Kalfasa (medalier warszawski) wybity w 1946 roku z okazji 200 rocznicy urodzinTadeusza Kościuszki, Aw: Głowa Tadeusza Kościuszki i napis, R.. I
180 zł
260 zł
904 medal lany autorstwa Józefa Gosławskiego wykonany w 1949 roku dla upamiętnienia 100 rocznicy zgonu JuliuszaSłowackiego, Aw: Popiersie Słowackiego i napis, Rw: Cytat z.. II
50 zł
905 medal sygnowany JA (Józef Aumiller) wybity w 1959 roku w Mennicy Państwowej, Aw: Popiersie Słowackiegoi napis, Rw: Wieniec laurowy i napis: ROK JULIUSZA SŁOWACKIEGO 1.. II
50 zł
906 medal pamiątkowy nie sygnowany wybity w 1970 roku staraniem oddziału PTN w Poznaniu z okazji 50-tej rocznicyistnienia, Aw: Herb Poznania i napis, Rw: Napisy, srebro 3.. I
50 zł
907 bransoletka wykonana z trojaków, półtoraków oraz orłów Królestwa Polskiego, srebro 25.57 g. II
60 zł
85 zł