Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  FRANCJA
911 medal alegoryczny Henryka III, króla Francji i Polski datowany 1577 (XIX-wieczna kopia), Aw: Popiersie w zbroii napis, Rw: Wyobrażenie Szczęścia, poniżej napis: FELIC.. II
100 zł
80 zł
912 medalik sygnowany DEN JEUFF (Denon i Jeuffroy) wybity w 1804/1805, Aw: Głowa Napoleona I w prawo i napis,Rw: Dwaj antyczni wojownicy niosący cesarza na tarczy i napis.. III+
100 zł