Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
433121
Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Lira, AMA – ΞΙ | III |
— start 90 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, (V w. pne)
433528
Aw: Hełm koryncki w prawo, Rw: Amfora w kwadracie incusum | IV |
— start 75 zł 6 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Himjaryci i Sabejczycy, 1/4 drachmy, (ok. III–II w.pne)
433120
Aw: Głowa Ateny w prawo, na policzku X, Rw: Sowa stojąca ... | IV+ |
— start 90 zł 14 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
433123
Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, z przodu X, z tyłu [TAMPI... | III/IV |
— start 120 zł 11 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
433122
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za głową X, Rw: Bogini w... | IV+ |
— start 90 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
433125
Aw: Głowa Romy w prawo, po lewej LAECA; Rw: Libertas w kw... | III- |
— start 90 zł 7 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
433126
Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jup... | III- |
— start 150 zł 8 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
433124
Aw: Popiersie Leukonii w prawo, przed nią P YPSAE S C, za... | III- |
— start 150 zł 13 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rzym prowincjonalny, prutah
433204
Aw: Kotwica, legenda, Rw: Dwa rogi obfitości, między nimi... | III/IV |
— start 75 zł 10 wyświetleń |
0 | 9 dni | |
Rzym prowincjonalny, prutah
433206
Aw: Baldachim o kształcie parasola, wokoło legenda, Rw: T... | IV |
— start 75 zł 12 wyświetleń |
0 | 9 dni |