Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, papiery wartościowe, banknoty, kolekcja Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 20:00 ÷ 22:44
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
433121
Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Lira, AMA – ΞΙ
III

start 90 zł

13 wyświetleń

0 9 dni
Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, (V w. pne)
Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, (V w. pne)
433528
Aw: Hełm koryncki w prawo, Rw: Amfora w kwadracie incusum
IV

start 75 zł

6 wyświetleń

0 9 dni
Himjaryci i Sabejczycy, 1/4 drachmy, (ok. III–II w.pne)
Himjaryci i Sabejczycy, 1/4 drachmy, (ok. III–II w.pne)
433120
Aw: Głowa Ateny w prawo, na policzku X, Rw: Sowa stojąca ...
IV+

start 90 zł

14 wyświetleń

0 9 dni
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
Republika Rzymska, denar, (137 pne)
433123
Aw: Głowa Romy w hełmie w lewo, z przodu X, z tyłu [TAMPI...
III/IV

start 120 zł

11 wyświetleń

0 9 dni
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
Republika Rzymska, denar, (128 pne)
433122
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za głową X, Rw: Bogini w...
IV+

start 90 zł

10 wyświetleń

0 9 dni
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
Republika Rzymska, denar, (125 pne)
433125
Aw: Głowa Romy w prawo, po lewej LAECA; Rw: Libertas w kw...
III-

start 90 zł

7 wyświetleń

0 9 dni
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
433126
Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jup...
III-

start 150 zł

8 wyświetleń

0 9 dni
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
Republika Rzymska, denar, (60 pne)
433124
Aw: Popiersie Leukonii w prawo, przed nią P YPSAE S C, za...
III-

start 150 zł

13 wyświetleń

0 9 dni
Rzym prowincjonalny, prutah
Rzym prowincjonalny, prutah
433204
Aw: Kotwica, legenda, Rw: Dwa rogi obfitości, między nimi...
III/IV

start 75 zł

10 wyświetleń

0 9 dni
Rzym prowincjonalny, prutah
Rzym prowincjonalny, prutah
433206
Aw: Baldachim o kształcie parasola, wokoło legenda, Rw: T...
IV

start 75 zł

12 wyświetleń

0 9 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.