Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, (V w. pne)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:02:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433528
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Troas - Neandreia, hemiobol, (V w. pne), Aw: Hełm koryncki w prawo, Rw: Amfora w kwadracie incusum
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.4 mm, 0.20 g, krążek wyszczerbiony
Literatura: SNG Kayhan 1137

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 7