Grecja i posthellenistyczne, hemiobol, (V w. pne)
Zakończenie: 05-02-2026 21:02:40
Licytuj| Numer: |
433528
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Troas - Neandreia, hemiobol, (V w. pne), Aw: Hełm koryncki w prawo, Rw: Amfora w kwadracie incusum |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 11.4 mm, 0.20 g, krążek wyszczerbiony |
| Literatura: | SNG Kayhan 1137 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 7