Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
Zakończenie: 05-02-2026 21:02:20
Licytuj| Numer: |
433121
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Troas - Hamaxitos, brąz, (ok. IV w. pne), Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Lira, AMA – ΞΙ |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 15.8 mm, 3.40 g |
| Literatura: | SNG Cop. 341 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 15