Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:02:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433121
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Troas - Hamaxitos, brąz, (ok. IV w. pne), Aw: Głowa Apollo w prawo, Rw: Lira, AMA – ΞΙ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 15.8 mm, 3.40 g
Literatura: SNG Cop. 341

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 15