Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:04:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433126
Opis: Republika Rzymska - L. Scip Asiag 106 pne, denar serratus, (106 pne), Rzym, Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jupiter w kwadrydze w prawo, trzymający berło i lejce w lewej dłoni, w prawej wiązka piorunów, w odcinku [L SCIP ASIAG]
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 3.01 g
Literatura: Crawford 311, Albert 1105

Cena aktualna: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 13