Republika Rzymska, denar serratus, (106 pne)
Zakończenie: 05-02-2026 21:04:20
Licytuj| Numer: |
433126
| Opis: | Republika Rzymska - L. Scip Asiag 106 pne, denar serratus, (106 pne), Rzym, Aw: Głowa Jupitera w wieńcu w lewo, z prawej punca L, Jupiter w kwadrydze w prawo, trzymający berło i lejce w lewej dłoni, w prawej wiązka piorunów, w odcinku [L SCIP ASIAG] |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 17.4 mm, 3.01 g |
| Literatura: | Crawford 311, Albert 1105 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 13