Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Węgry, 1/4 talara, 1730 NB
432100
| II |
600 zł szac. 1 000 zł 19 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
431355
w skład zestawu wchodzą: Mieszko I, Bolesław Chrobry, Bol... | I |
600 zł szac. 600 zł 45 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1679 HB
432101
| II-/III+ |
640 zł szac. 1 000 zł 30 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Niemcy, 25. rocznica ślubu Ludwika III i Marii Teresy, 1893
430229
Aw: Dwa popiersia w lewo, na przecięciu ramienia sygnatur... | II |
640 zł szac. 500 zł 30 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Polska, 2 złote, 1996
432287
Zygmunt II August | I/I- |
700 zł szac. 600 zł 42 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne)
429167
Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrup... | III/III+ |
720 zł szac. 800 zł 52 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Polska, 10 złotych, 1933
432155
Romuald Traugutt – 70. rocznica Powstania Styczniowego | III/III+ |
760 zł szac. 400 zł 29 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Polska, szóstak, 1666 TLB
432218
odmiana z kropkami po bokach nominału | III |
780 zł szac. 300 zł 35 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Polska, 20 złotych, 2019
432244
Historia monety polskiej – Szóstak Jana III Sobieskiego | I |
780 zł szac. 300 zł 19 wyświetleń |
0 | 2 dni | |
Niemcy, talar, 1863 A
432103
wybite z okazji połączenia księstw Anhaltu w jedno księstwo | I-/II+ |
780 zł szac. 1 250 zł 24 wyświetleń |
0 | 2 dni |