Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:00 ÷ 22:12
trwa licytacja
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Węgry, 1/4 talara, 1730 NB
Węgry, 1/4 talara, 1730 NB
432100
II

600 zł

szac. 1 000 zł

19 wyświetleń

0 2 dni
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
Polska, zestaw 7 medali z kolekcji królewskiej, 2009
431355
w skład zestawu wchodzą: Mieszko I, Bolesław Chrobry, Bol...
I

600 zł

szac. 600 zł

45 wyświetleń

0 2 dni
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1679 HB
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1679 HB
432101
II-/III+

640 zł

szac. 1 000 zł

30 wyświetleń

0 2 dni
Niemcy, 25. rocznica ślubu Ludwika III i Marii Teresy, 1893
Niemcy, 25. rocznica ślubu Ludwika III i Marii Teresy, 1893
430229
Aw: Dwa popiersia w lewo, na przecięciu ramienia sygnatur...
II

640 zł

szac. 500 zł

30 wyświetleń

0 2 dni
Polska, 2 złote, 1996
Polska, 2 złote, 1996
432287
Zygmunt II August
I/I-

700 zł

szac. 600 zł

42 wyświetleń

0 2 dni
Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne)
Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne)
429167
Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrup...
III/III+

720 zł

szac. 800 zł

52 wyświetleń

0 2 dni
Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
432155
Romuald Traugutt – 70. rocznica Powstania Styczniowego
III/III+

760 zł

szac. 400 zł

29 wyświetleń

0 2 dni
Polska, szóstak, 1666 TLB
Polska, szóstak, 1666 TLB
432218
odmiana z kropkami po bokach nominału
III

780 zł

szac. 300 zł

35 wyświetleń

0 2 dni
Polska, 20 złotych, 2019
Polska, 20 złotych, 2019
432244
Historia monety polskiej – Szóstak Jana III Sobieskiego
I

780 zł

szac. 300 zł

19 wyświetleń

0 2 dni
Niemcy, talar, 1863 A
Niemcy, talar, 1863 A
432103
wybite z okazji połączenia księstw Anhaltu w jedno księstwo
I-/II+

780 zł

szac. 1 250 zł

24 wyświetleń

0 2 dni

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.