Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne)
Zakończenie: 15-01-2026 20:10:00
Licytuj| Numer: |
429167
| Opis: | Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne), Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | elektron, 10.9 mm, 0.67 g |
| Literatura: | Rudnicki WN 2012(2), ryc. 14 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 49