Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne)

Rozpoczęcie: 05-01-2026 18:00
Zakończenie: 15-01-2026 20:10:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
429167
Opis: Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne), Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 10.9 mm, 0.67 g
Literatura: Rudnicki WN 2012(2), ryc. 14

Cena aktualna: 480 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 49