Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Australia, zestaw 4 monet
423007
1. 6 pensów 1942 2. 3 pensy 1940 3. 1 pens 1939 4. 1/2 pe... | II/III |
48 zł szac. 80 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 6 groszy maryjnych (1/6 talara), 1696 HCH
423215
| III- |
48 zł szac. 60 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal pamiątkowy, 1983
422946
Aw: Półpostać w lewo, z krzyżem, na dole sygnatura J.P. G... | I |
48 zł szac. 20 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 lat sekcji numizmatycnzej PTA w Katowicach, 1969
422963
Aw: X, wyżej PTA, po bokach 1959 - 1969, DZIESIĘCIOLECIE ... | I |
48 zł szac. 30 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
423260
Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, leg... | III- |
50 zł szac. 50 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wielkie Księstwo Moskiewskie, dienga, 1462–1505
417631
Aw: Rozeta, legenda, Rw: Dwie gwiazdy i rozeta, legenda | III/III- |
50 zł szac. 30 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, 1/2 öre, 1592
423473
| III |
50 zł szac. 80 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Grudzień 1970
422944
Aw: Drewniany krzyż, na jego środku herby, na dole orzeł ... | I |
50 zł szac. 25 zł 90 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Złota Orda, dirham, AH 762 (1360–1361)
417536
| III/III- |
55 zł szac. 50 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1995
421345
100 lat nowożytnych Igrzysk Olimpijskich – Ateny 1896 – A... | I |
55 zł szac. 50 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona |