Niemcy, 6 groszy maryjnych (1/6 talara), 1696 HCH
Zakończenie: 21-08-2025 22:04:00
423215
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Rudolf August i Antoni Ulryk (1685–1704), 6 groszy maryjnych (1/6 talara), 1696 HCH, Braunschweig |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Welter 2095 B |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 26