Polska, Grudzień 1970
Zakończenie: 21-08-2025 22:36:00
Polska, Grudzień 1970
422944
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Grudzień 1970, Aw: Drewniany krzyż, na jego środku herby, na dole orzeł z rozpostartymi skrzydłami, GRUDZIEŃ 1970, Rw: Wieniec laurowo-cierniowy, w wieńcu NARÓD / ZACIERAJĄC / PAMIĘĆ / TRACI / GODNOŚĆ, niżej sygnatury |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | tombak, 60.2 mm, 93.42 g, medal w plastikowym pudełku |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 90