Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 21-08-2025 20:27:20
423260
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, legenda Rw: Krzyż kawalerski, legenda |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 16.7 mm, 1.27 g, krążek wyraźnie ugięty |
| Literatura: | CNP typ V |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40