Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Grecja i posthellenistyczne, nomos, (ok. 330–290 pne)
423238
Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw:Kłos zboża z liściem w praw... | III+/II- |
700 zł szac. 700 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Marynidzi, 1/4 dinara, XIV w.
423239
| II |
1 000 zł szac. 500 zł 289 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1809 СПБ MK
423240
| IV |
490 zł szac. 200 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bizancjum, solidus, (642–643)
423241
Aw: Popiersie cesarza na wprost, trzymającego glob z krzy... | II/II- |
2 500 zł szac. 2 500 zł 293 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, denar
423242
Aw: Głowa władcy w prawo, ...REX IVBA; Rw: Półksiężyc i g... | II/II+ |
1 550 zł szac. 500 zł 219 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal koronacyjny, 1896
423243
Głowa władcy w lewo, В. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕ... | III+ |
380 zł szac. 150 zł 150 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, fenig
423244
Aw: Lew w lewo, • H • DVX, Rw: Książę i biskup | III |
140 zł szac. 100 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, rubel, 176\ СПБ АШ (1766 lub 1768)
423245
na odcięciu rękawa litery T I | IV/V |
160 zł szac. 150 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwajcaria, medal pamiątkowy, 1823
423246
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura P.BRUKMANN. F., I. ... | II |
130 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar
423247
Aw: Popiersie na wprost, w aureoli, legenda, Rw: Budynek ... | II |
410 zł szac. 350 zł 68 wyświetleń |
0 | zakończona |