Grecja i posthellenistyczne, nomos, (ok. 330–290 pne)
Zakończenie: 21-08-2025 20:18:00
423238
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Metapont, nomos, (ok. 330–290 pne), Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw:Kłos zboża z liściem w prawo, powyżej pług, poniżej M[AX] |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 21.9 mm, 7.89 g, patyna |
| Literatura: | HN Italy 1581 |
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 83