Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Anglia, denar typu Long Cross, (1251–1272)
423228
Aw: Popiersie na wprost, z berłem, …RICVS REX - III, Rw: ... | III |
170 zł szac. 150 zł 96 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, odznaka pamiątkowa, 1891
423229
Popiersie w prawo, na dole sygnatura LAUER, LUITPOLD PRIN... | I/I- |
42 zł szac. 60 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423230
Popiersie w prawo, na dole sygnatura LAUER, LUITPOLD PRIN... | II+ |
30 zł szac. 40 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, odznaka pamiątkowa, 1901
423231
Popiersie w prawo, na dole sygnatura LAUER, LUITPOLD PRIN... | II |
32 zł szac. 40 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, żeton pamiątkowy, 1856
423232
Aw: Belgia siedząca w lewo, trzymająca liść palmowy i ber... | III |
42 zł szac. 30 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Filipiny, 50 centavo, 1944
423233
| I- |
90 zł szac. 60 zł 42 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, grosz (Kreuzgroschen), 1612
423234
| II+ |
320 zł szac. 250 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
naśladownictwa monet rzymskich, sestercja - wykonana prawdopodobnie w XIX wieku późniejsza imitacja monety z czasów cesarza Galby (68–69 ne)
423235
Aw: Popiersie cesarza Galby w prawo, IMP SER SVLP GALBA C... | II |
125 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, żeton
423236
Aw: Glob na postumencie, niżej M., COMITE NON DUCE, Rw: W... | III+ |
140 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal ślubny, 1791
423237
Aw: Dwa popiersia w prawo, niżej sygnatura St:, FRIEDRICH... | III+ |
135 zł szac. 100 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona |