Zakończenie: 21-08-2025 20:00 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Orzeł wz. 37 do czapki
422991
Orzeł na podkładce w kolorze khaki | I/I- |
75 zł szac. 100 zł 191 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Akers David W. – A Handbook of 20th Century United States Gold Coins 1907–..
422689
Akers David W. – A Handbook of 20th Century United States... | I |
70 zł szac. 100 zł 234 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, denar
420092
Aw: Popiersie cesarza Henryka III w prawo, + HENR…RE; Rw:... | III |
70 zł szac. 100 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, denar
395884
Aw: Ukoronowana głowa na wprost, po bokach dwie laski krz... | III |
70 zł szac. 100 zł 203 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1663 AT
423142
herb Ślepowron na rewersie, obwódki po obu stronach monet... | III- |
70 zł szac. 60 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1995
409401
Igrzyska XXVI Olimpiady Atlanta 1996 | I/I- |
70 zł szac. 70 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1995
421346
70 zł szac. 50 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Kanada, zestaw 13 monet
423201
w skład zestawu wchodzi 1 dolar oraz 12 x 25 centów z wiz... | I |
70 zł szac. 60 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton
418122
Aw: Pług, za nim lira, kaduceusz i cyrkiel, na dole sygna... | II+ |
70 zł szac. 60 zł 68 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, zestaw 4 książek
422621
w skład zestawu wchodzi: 1) Kowalski Marian – Vademecum k... | I/II |
65 zł szac. 60 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona |