Rosja, rubel, 1809 СПБ MK
Zakończenie: 21-08-2025 22:17:40
Rosja, rubel, 1809 СПБ MK
423240
| Opis: | Rosja - Aleksander I (1801–1825), rubel, 1809 СПБ MK, Petersburg |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
| Literatura: | Adrianov 1809a, Bitkin 74 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 38