Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 20:00 ÷ 21:49
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Włochy, medal na pamiątkę odbudowy dzwonnicy św. Marka w Wenecji, 1912
Włochy, medal na pamiątkę odbudowy dzwonnicy św. Marka w Wenecji, 1912
390630
Dzwonnica św. Marka, po bokach COME ERA DOVE ERA, u dołu ...
II-

95 zł

szac. 150 zł

32 wyświetleń

0 zakończona
Watykan, medal pamiątkowy na 10 rocznicę śmierci Jana XXIII, 1973
Watykan, medal pamiątkowy na 10 rocznicę śmierci Jana XXIII, 1973
390666
sygnowany G.M. MONASSI, Aw: Popiersie papieża w lewo, IOA...
I

160 zł

szac. 200 zł

26 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal Stowarzyszenia Rzeszy ds. hodowli i testowania niemieckich koni, 1923
Niemcy, medal Stowarzyszenia Rzeszy ds. hodowli i testowania niemieckich koni, 1923
390659
Aw: Kroczące w lewo konie, u góry DEM ZÜCHTER, Rw: Poziom...
III

start 210 zł

23 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal nagrodowy za osiągnięcia rolnicze, 1904
Niemcy, medal nagrodowy za osiągnięcia rolnicze, 1904
390631
Aw: Orzeł z głową zwróconą w lewo, LANDWIRTSCHAFTSKAMMER ...
III

200 zł

szac. 200 zł

32 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal Karol Fryderyk i Karol Aleksander, 2. połowa XIX w.
Niemcy, medal Karol Fryderyk i Karol Aleksander, 2. połowa XIX w.
390633
Aw: Głowy zwrócone w lewo, CAR FRIDERICVS ET CAR ALEXANDE...
III-

120 zł

szac. 200 zł

63 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal Lothar Franciszek
Niemcy, medal Lothar Franciszek
390665
sygntaura Heinrich Müller, Aw: Popiersie w prawo, LOTHAR....
III+

125 zł

szac. 100 zł

81 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 50. rocznicę mianowania Aleksandra, barona von Vrints-Berberich na dyrektora generalnego poczty, 1835
Niemcy, 50. rocznicę mianowania Aleksandra, barona von Vrints-Berberich na dyrektora generalnego poczty, 1835
390661
sygnowany przez L. Held i G. Loos, Aw: Głowa barona Alex...
II-

80 zł

szac. 120 zł

46 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w.
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w.
390662
Aw: Popiersie w lewo, w dolnej części sygnatura CAQUÉ, CH...
II

185 zł

szac. 200 zł

41 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, 1855
Francja, medal pamiątkowy, 1855
385463
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ.F., EUGÉNIE - IMP...
III

65 zł

szac. 50 zł

48 wyświetleń

0 zakończona
Francja, Otwarcie Muzeum Historycznego w Wersalu, 1837
Francja, Otwarcie Muzeum Historycznego w Wersalu, 1837
390654
sygnowany J.-P. Montagny, Aw: Popiersia Ludwika XIV i Lud...
I-

115 zł

szac. 100 zł

48 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 12%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.