Watykan, medal pamiątkowy na 10 rocznicę śmierci Jana XXIII, 1973

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:38:20

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:38:20
390666
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), medal pamiątkowy na 10 rocznicę śmierci Jana XXIII, 1973, sygnowany G.M. MONASSI, Aw: Popiersie papieża w lewo, IOANNES XXIII PONTIFEX MAX, Rw: Stylizowana postać papieża nad kulą ziemską, u dołu daty pontyfikatu, IN MEMORIA NEL X ANNIVERSARIO
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 43.9 mm, 39.68 g, na rewersie nabite punce

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 33