Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w.

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:35:20

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:35:20
390662
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w., Aw: Popiersie w lewo, w dolnej części sygnatura CAQUÉ, CHARLES IV DIT - LE BEL - ROI DE FRANCE., Rw: CHARLES IV DIT LE BEL. / 49EME. ROI. / FILS DE PHILIPPE LE BEL / NÉ 1295. / ROI 1322. / RÉGLEMENTS / SUR LES MONNAIES. / RÉPRESSION DES ABUS DE JUSTICE / ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESE 1322. / CONQUETE DE ĽANGENOIS .ET DE LA GUYENNE 1324. / PAIX AVEC ĽANGLETERRE / ET MAIN-LEVÉE DE LA GUYENNE 1325. / NOUVELLE GUERRE AVEC ĽANGLETERRE / GUERRE DITE DES BATARDS / 1326. / MORT 1328.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 52.0 mm, 73.02 g, nieznacznie obicia rantu

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 36