Niemcy, medal nagrodowy za osiągnięcia rolnicze, 1904

Rozpoczęcie: 29-03-2024 16:00
Zakończenie: 11-04-2024 21:37:00

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-04-2024 21:37:00
390631
Opis: Niemcy - Związane z Polską, medal nagrodowy za osiągnięcia rolnicze, 1904, Gdańsk, Aw: Orzeł z głową zwróconą w lewo, LANDWIRTSCHAFTSKAMMER F D PROV WESTPREUSSEN, Rw: Pozioma legenda EHRENPREIS FUR LANDWIRT – SCHAFTLICHE LEISTUNGEN otoczony wieńcem, u dołu inicjały medaliera PAUL SPINDLER DANZIG, na obrzeżu punca SILBER 990
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 990, 40.3 mm, 25.12 g, obicia na rancie, miejscowo rysy

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 38