Zakończenie: 29-02-2024 20:00 ÷ 22:47
Polska, zestaw 17 medali religijnych z Polski oraz Watykanu
388822
w zestawie 15 medali z Janem Pawłem II, 1 medal z Pawłem ... | I/II |
— start 240 zł 103 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę srebrnych godów, 1905
388790
Aw: Popiersie WIlhelma i Augusty w prawo, niżej sygnatura... | II/III |
230 zł szac. 200 zł 106 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Kanada, medal okolicznościowy, 1984
388682
wybity z okazji wizyta Jana Pawła II w Montrealu 10–12 wr... | I |
44 zł szac. 20 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny, XIX w. (1867)
388677
Św. Jan, chrzczący Chrystusa stojącego w wodzie, u góry G... | II/III |
160 zł szac. 120 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal z Janem Pawłem II, bez daty
388676
sygnowany A. Consonni, Aw: Głowa papieża w prawo i napis ... | I- |
12 zł szac. 20 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal - 600 lat Jasnej Góry, 1982
388672
Aw: Popiersie papieża w lewo, JAN PAWEŁ II - OJCIEC ŚW., ... | I |
— start 18 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
388575
Aw: Kobieta siedząca w prawo, wyciągająca rękę z gałązkam... | III/IV |
50 zł szac. 50 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 100. rocznica urodzin Fryderyka Schleiermachera, 1868
388574
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura G.LOOS DIR, FRIEDRI... | II |
180 zł szac. 100 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal z papieżem Grzegorzem XVI, 1843
388422
sygnowanay G. Girometti; Aw: Popiersie papieża w prawo, G... | I/I- |
740 zł szac. 1 000 zł 142 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal z papieżem Grzegorzem XVI, 1839
388421
sygnowanay G. Girometti; Aw: Popiersie papieża w lewo, GR... | I/I- |
680 zł szac. 1 000 zł 91 wyświetleń |
0 | zakończona |