Francja, medal nagrodowy

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:19:00
Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:19:00
388575
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Kobieta siedząca w prawo, wyciągająca rękę z gałązkami laurowymi i dębowymi, w tle drzewa, Rw: Wieniec, w którym kartusz z herbem miasta Boulogne-sur-Mer, Obrzeże: Punca Bronze
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.2 mm, 56.40 g, uszkodzenia obrzeża, rysy na awersie

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 28