Śląsk, 100. rocznica urodzin Fryderyka Schleiermachera, 1868

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:21:20

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:21:20
388574
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Wilhelm I, 100. rocznica urodzin Fryderyka Schleiermachera, 1868, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura G.LOOS DIR, FRIEDRICH SCHLEIERMACHER - ZUR FEIER AM 21. NOV. 1868 • GOTT GAB IHN UNS VOR 100 JAHREN, Rw: Kobieta siedząca na tronie, trzymająca kielich z Hostią, trzymająca nogę na książkach antycznych filozofów, po lewej anioł z biblią i pochodnią, po prawej dwie modlące się postaci, w odcinku EINER IST EUER MEISTER / CHRISTUS." / MATTH. 25,8.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 45.7 mm, 53.42 g, patyna
Literatura: F.u.S. 4004

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 47