Niemcy, medal na pamiątkę srebrnych godów, 1905

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:20:00

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:20:00
388790
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II (1888–1918), medal na pamiątkę srebrnych godów, 1905, Aw: Popiersie WIlhelma i Augusty w prawo, niżej sygnatura G. LOOS D., WILHELM KÖNIG V. PREUSSEN AUGUSTA KÖN.V.PR.V.SACHSEN, Rw: W wieńcu ZE / D XI JUNI 1854 / D L / Z EINIGKEIT . I O DANZIG / D BR H SCHÖNBERG / U SEINER GATTIN / K GEB WIRTSCHAFT / Z SILBER / HOCHZEIT / D 23 FEBRUAR / 1905
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 51.0 mm, 61.80 g, wyraźne uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 92