Zakończenie: 01-02-2024 20:00 ÷ 22:32
Francja, medal pamiątkowy, 1867
385446
Aw: Postać kobiety, stojącej na wprost, trzymająca wienie... | II-/II |
85 zł szac. 75 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385452
Aw: Sekwana siedząca z dzbanem, z którego wypływa woda, w... | I- |
90 zł szac. 125 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1735
385433
Aw: Anioł z Gołębicą, przed nimi klęcząca kobieta, FABRIQ... | II+/II |
95 zł szac. 100 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385473
Aw: Głowa w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ. F., NAPOLÉON I... | I- |
95 zł szac. 125 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, XVIII w. (?)
385435
Aw: Tarcza herbowa, + MESR. FRANCOYS • D • RAISSE • SR. D... | III+ |
100 zł szac. 100 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1878
385462
Aw: Głowa Marianny w lewo, na dole sygnatura OUDINÉ, REPU... | I- |
100 zł szac. 75 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385457
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ. F., NAPOLÉON III... | I- |
105 zł szac. 125 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1642
385437
Aw: Tarcza herbowa z klejnotem, • DE • LA • PREVOSTE • DE... | III+ |
110 zł szac. 100 zł 100 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1785
385434
Aw: Popiersie w prawo, LUD • XVI • REX - CRISTIANISS., Rw... | II/II+ |
110 zł szac. 100 zł 98 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
385472
Aw: Głowa w lewo na dole sygnatura CAQUÉ F., NAPOLÉON III... | I- |
110 zł szac. 125 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona |