Zakończenie: 16-11-2023 20:00 ÷ 22:48
Litwa, denar, (1387–1392)
381295
Aw: Tarcza herbowa księcia, Rw: litera K (przypominająca ... | III- |
— start 150 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, denar koronny, (1386–1389)
381296
| III |
— start 150 zł 64 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, talar, 1758
381401
odmiana bez sygnatury pod popiersiem | II- |
— start 1 200 zł 124 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Złota Orda, pul, bez daty
381487
| II- |
18 zł szac. 30 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, greszel, 1696
376864
| II/III |
24 zł szac. 40 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1968
381132
Mikołaj Kopernik | I/I- |
26 zł szac. 30 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 5 kopiejek, 1864 EM
381188
| III- |
26 zł szac. 30 zł 69 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1965
381346
VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta | I |
28 zł szac. 40 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, obol krzyżowy, X/XI w.
381420
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, Rw: Krzyż Kawalerski | IV |
30 zł szac. 50 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 20.000 złotych, 1991
381347
225 lat Mennicy Warszawskiej | I/I- |
32 zł szac. 40 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona |