pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 20:00 ÷ 22:48
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Litwa, denar, (1387–1392)
Litwa, denar, (1387–1392)
381295
III-

start 150 zł

52 wyświetleń

0 zakończona
Polska, denar koronny, (1386–1389)
381296

start 150 zł

64 wyświetleń

0 zakończona
Austria, talar, 1758
Austria, talar, 1758
381401
odmiana bez sygnatury pod popiersiem

start 1 200 zł

124 wyświetleń

0 zakończona
Złota Orda, pul, bez daty
Złota Orda, pul, bez daty
381487

18 zł

szac. 30 zł

86 wyświetleń

0 zakończona
Śląsk, greszel, 1696
Śląsk, greszel, 1696
376864
II/III

24 zł

szac. 40 zł

36 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 10 złotych, 1968
Polska, 10 złotych, 1968
381132
Mikołaj Kopernik
I/I-

26 zł

szac. 30 zł

36 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1864 EM
Rosja, 5 kopiejek, 1864 EM
381188
III-

26 zł

szac. 30 zł

69 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 10 złotych, 1965
Polska, 10 złotych, 1965
381346
VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta

28 zł

szac. 40 zł

45 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, obol krzyżowy, X/XI w.
381420
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, Rw: Krzyż Kawalerski
IV

30 zł

szac. 50 zł

40 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 20.000 złotych, 1991
Polska, 20.000 złotych, 1991
381347
225 lat Mennicy Warszawskiej
I/I-

32 zł

szac. 40 zł

35 wyświetleń

0 zakończona