Niemcy, obol krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 16-11-2023 20:25:20
381420
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, obol krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, Rw: Krzyż Kawalerski |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 9.1 mm, 0.23 g |
Literatura: | CNP typ V |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 41