Złota Orda, pul, bez daty
Zakończenie: 16-11-2023 20:28:00
Złota Orda, pul, bez daty
381487
Opis: | Złota Orda, pul, bez daty, Norojat |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 14.2 mm, 0.89 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 87