Austria, talar, 1758
Zakończenie: 16-11-2023 22:00:20
Austria, talar, 1758
381401
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Zygmunt Krzysztof graf Schrattenbach (1753–1771), talar, 1758, Salzburg, odmiana bez sygnatury pod popiersiem |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.95 g, stara patyna, rysa przed twarzą biskupa |
Literatura: | Davenport 1247, Probszt 2285, Zöttl 2984 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 125