Zakończenie: 28-09-2023 20:00 ÷ 22:48
San Marino, 500 lirów, 1975
376271
| I/I- |
42 zł szac. 50 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
San Marino, 500 lirów, 1976
376280
12. rocznica wprowadzenia systemu bezpieczeństwa socjalnego | I |
44 zł szac. 50 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
San Marino, 500 lirów, 1977
376283
| I |
42 zł szac. 50 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, 500 lirów, 1965
376234
700 rocznica urodzin - Dante Alighieri | I |
48 zł szac. 50 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, 500 lirów, 1970
376229
| I |
60 zł szac. 50 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (1865–1909)
377649
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura HART, LEOPOL... | I/I- |
155 zł szac. 100 zł 87 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, 1862
377648
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura HART FECIT, ... | I/I- |
160 zł szac. 100 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.)
377650
Aw: Popiersie kobiety w prawo, w wieńcu złożonym ze zbóż,... | I/I- |
230 zł szac. 120 zł 80 wyświetleń |
0 | zakończona | |
377651
180 zł szac. 100 zł 93 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
378352
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego, IOANNES III SOBIESKI - RE... | I |
1 650 zł szac. 600 zł 138 wyświetleń |
0 | zakończona |