Aukcja online

pokaż wszystko
Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
San Marino, 500 lirów, 1975
San Marino, 500 lirów, 1975
376271
I/I-

42 zł

szac. 50 zł

36 wyświetleń

0 zakończona
San Marino, 500 lirów, 1976
San Marino, 500 lirów, 1976
376280
12. rocznica wprowadzenia systemu bezpieczeństwa socjalnego
I

44 zł

szac. 50 zł

48 wyświetleń

0 zakończona
San Marino, 500 lirów, 1977
San Marino, 500 lirów, 1977
376283
I

42 zł

szac. 50 zł

61 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, 500 lirów, 1965
Włochy, 500 lirów, 1965
376234
700 rocznica urodzin - Dante Alighieri
I

48 zł

szac. 50 zł

47 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, 500 lirów, 1970
Włochy, 500 lirów, 1970
376229
I

60 zł

szac. 50 zł

64 wyświetleń

0 zakończona
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (1865–1909)
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (1865–1909)
377649
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura HART, LEOPOL...
I/I-

155 zł

szac. 100 zł

83 wyświetleń

0 zakończona
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, 1862
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, 1862
377648
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura HART FECIT, ...
I/I-

160 zł

szac. 100 zł

95 wyświetleń

0 zakończona
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.)
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.)
377650
Aw: Popiersie kobiety w prawo, w wieńcu złożonym ze zbóż,...
I/I-

230 zł

szac. 120 zł

77 wyświetleń

0 zakończona
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.)
Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.)
377651
Aw: Popiersie kobiety w prawo, w wieńcu złożonym ze zbóż,...
I/I-

180 zł

szac. 100 zł

89 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
Polska, 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
378352
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego, IOANNES III SOBIESKI - RE...
I

1 650 zł

szac. 600 zł

135 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.