Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, 1862

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 22:42:20

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 22:42:20
377648
Opis: Belgia - Leopold I (1831–1865), medal nagrodowy z wystawy rolniczej, 1862, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura HART FECIT, LEOPOLD PREMIER - ROI DES BELGES, Rw: Wieniec złożony ze zbóż, warzyw i owoców, w wieńcu SOCIÉTÉ PROVINCIALE D'HORTICULTURE / ET / DE BOTANIQUE / BRUGES / 1862, niżej snopek i narzędzia rolnicze, na dole sygnatura HART. F.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 41.0 mm, 23.04 g, patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 96