Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (1865–1909)

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 22:42:00

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 22:42:00
377649
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (1865–1909), Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura HART, LEOPOLD II ROI - DES BELGES, Rw: Wieniec złożony ze zbóż, warzyw i owoców, w wieńcu SOCIÉTÉ PROVINCIALE D'HORTICULTURE / ET / DE BOTANIQUE / BRUGES, niżej snopek i narzędzia rolnicze, na dole sygnatura HART. F.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 41.1 mm, 18.93 g, patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 73