Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.)

Rozpoczęcie: 18-09-2023 18:00
Zakończenie: 28-09-2023 22:43:00

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2023 22:43:00
377651
Opis: Belgia, medal nagrodowy z wystawy rolniczej, bez daty (XIX w.), Aw: Popiersie kobiety w prawo, w wieńcu złożonym ze zbóż, warzyw i owoców, niżej sygnatura BRAEMT. F., SOCE. ROYALE - D'AGRICULTE. - ET DE BOTE. DE GAND, Rw: Wieniec złożony ze zbóż, warzyw i owoców
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 38.3 mm, 25.00 g, patyna, niewielkie uszkodzenie obrzeża

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 76