Polska, Orzeł Biały II Rzeczpospolitej, 2018

Rozpoczęcie: 22-05-2023 18:00
Zakończenie: 01-06-2023 22:51:40

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2023 22:51:40
369876
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Orzeł Biały II Rzeczpospolitej, 2018, Warszawa, Aw: Tarcza, na której 100 / LAT / NIEPODLEGŁOŚCI / POLSKI / 1918-2018, niżej Orzeł sztandarowy i szarfa z napisem BÓG - OJCZYZNA - HONOR, Rw: Orzeł, Obrzeże: Nabity numer 142
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999 kryte rutenem i złotem, 100 mm, 1.000 g, delikatnie przetarty rewers, nakład 500 egzemplarzy, medal w plastikowym kapslu i eleganckim pudełku z uszkodzonymi zawiasami, dodatkowo certyfikat

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 120